Gündem
Giriş Tarihi : 07-04-2021 19:29   Güncelleme : 07-04-2021 19:29

Tarih: 31.03.2021 – Oyun Gruplarımız Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor

Oyun Gruplarımız Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor Kırıkkale Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çocuklarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamda oyun oynayarak vakit geçirebilmeleri için oyun gruplarında düzenli olarak dezenfekte çalışması yürütüyor

Tarih: 31.03.2021 – Oyun Gruplarımız Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor

Oyun Gruplarımız Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor

Kırıkkale Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çocuklarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamda oyun oynayarak vakit geçirebilmeleri için oyun gruplarında düzenli olarak dezenfekte çalışması yürütüyor.

Salgına Karşı Önlem
Covid-19 salgının devam ettiği günümüzde, salgından çocuklarımızı korumak için Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir genelinde ki parklarda bulunan oyun gruplarını düzenli olarak titizlikle dezenfekte ediyor. Vatandaşlarımızın yoğunluk oluşturduğu sosyal yaşam alanları, camiler, sağlık ocakları, okullar gibi alanlarda dezenfekte çalışmaları yapan Kırıkkale Belediyesi parklarda eğlenerek vakit geçiren çocuklar için oyun gruplarında temizlik ve dezenfekte mücadelesini sürdürüyor.

Hijyenik Ortam
Bulaşıcı hastalıkların çocuklar arasında oyun oynarken yayılmasının önlenmesi amacıyla şehir genelinde ki oyun gruplarında ve fitnes gruplarında ve oturma alanları dezenfekte deilerek hijyenik ortam sağlanıyor. Ekipler maske ve sosyal mesafeye dikkat ederek çocukların bu alanları güvenle kullanabilecekleri tüm oyun gruplarında periyodik aralıklarla sürdürüldüğü belirtildi.

(Tarih: 31.03.2021 – Bu Haber 21 kişi tarafından okundu.)