Kırıkkale Haber
HV
02 MART Cumartesi 23:59

Süleyman Seba Anısına Anlamlı Bir Hazırlık Maçı

Bu maç hem başkanımızı anma fırsatı bulduğumuz hem de harika bir hazırlık maçı oynadığımız için son derece olumlu geçti,

SPOR
Giriş Tarihi : 19-11-2023 17:49
Süleyman Seba Anısına Anlamlı Bir Hazırlık Maçı

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Sakaryaspor-Beşiktaş Hazırlık Maçı Sonrasında Açıklama Yaptı

Beşiktaş Kulübü'nün efsane başkanı Süleyman Seba'nın anısına düzenlenen Sakaryaspor-Beşiktaş hazırlık maçı sona erdi. Karşılaşmanın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. Çalımbay, maçın hem başkanlarını anmak hem de güzel bir hazırlık maçı yapmak açısından önemli olduğunu belirtti. Ayrıca taraftarların yoğun katılımıyla maçın müthiş bir atmosferde geçtiğini ifade etti.

 Beşiktaş'ın Efsane Başkanı Süleyman Seba...

eşiktaş Kulübü'nün Süleyman Seba'nın anısına düzenlenen Sakaryaspor-Beşiktaş hazırlık maçının sonuçlarına gelecek olursak, Siyah-Beyazlı ekip rakibini 2-1'lik skorla mağlup etmeyi başardı. Ancak Çalımbay, maçın skorundan ziyade başkanlarını anma fırsatı buldukları için mutlu olduklarını dile getirdi. Ayrıca genç ve altyapıdan gelen oyunculara da şans veren teknik direktör, bu maçta gösterdikleri performanstan memnun olduğunu ifade etti. İlk yarıda özellikle iyi bir futbol ortaya koyduklarını söyleyen Çalımbay, sonrasında ise diğer oyuncuları oynatarak, eksikliklerini giderme fırsatı bulduklarını belirtti.

Maça ilişkin sözlerine devam eden Rıza Çalımbay, hazırlık maçı için Sakaryaspor ile anlaştıklarını ve bu maçın Beşiktaş'ın Antalya kampına gidemedikleri için iyi bir alternatif olduğunu ifade etti. Hem kulübe bağlı genç oyuncuların deneyim kazanması hem de eksikliklerini görmek adına bu maçı önemsediklerini dile getiren Çalımbay, Sakaryaspor'un da kendilerine iyi bir rakip olduğunu vurguladı. Müthiş atmosferde oynanan karşılaşmada taraftarlarının büyük desteğini alan Beşiktaş, bu maçı hem başkanlarını anmak hem de takımın eksikliklerini gidermek için değerlendirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR