Eğitim
Giriş Tarihi : 24-04-2021 06:50   Güncelleme : 24-04-2021 06:50

İlimizdeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni ve Kutlama Programı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Programı, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı

İlimizdeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni ve Kutlama Programı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Programı, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve katılımcıların sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek yerlerini aldığı törende, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklâl Marşımız okundu.      

 

 

 

 

 

 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilimizdeki polis, jandarma ve zabıta ekiplerine ait motosiklet ve araçlar bayrak ve balonlarla süslendi. Araçlar konvoy halinde cadde ve sokaklarda siren çalarak gezinti yaptı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan çocuklar ise evlerinin penceresinden ellerinde Türk bayrağı sallayarak sevinç yaşadı.      

   

 

 

 

 

 

 

 

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ve Meclis Başkanımız Sayın Mustafa ŞENTOP’un katılımlarıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çevrim içi kutlandı. Programda ilimizi, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hamza AYGÜN rehberliğinde Atatürk Ortaokulu, Ahmet Sümer Ortaokulu ve Mustafa Kemal Ortaokulundan öğrencilerimiz temsil etti.