Eğitim
Giriş Tarihi : 12-01-2022 19:43   Güncelleme : 12-01-2022 19:43

Fikirkale dijital dergi yayına başladı

Fikirkale dijital dergi yayına başladı

Fikirkale dijital dergi yayına başladı

 

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından il müdürlüklerinin web sitelerinde yayınlanmak üzere dijital e-dergi çalışması başlatıldı.

Millî Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, kurumsal çalışma ve etkinliklerin yer aldığı e-derginin tamamlanarak web sitesinde ziyaretçilerin erişime açıldığını söyledi.

Eğitim kurumlarında yapılan çalışmaların zengin içerikleriyle kamuoyuna aktarıldığını belirten Tüfekçi, “Okullarımızda yapılan etkinlik ve çalışmalarımız web sitemiz ve sosyal medya aracılığı ile duyurulmaya devam ediyordu. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda bu çalışmalara kurumsal e-dergi de eklenerek yeni bir hizmeti daha başlatmış olduk. Dergimizin ilk sayısı yayına başladı ve bundan böyle iki ayda bir yeni sayısıyla yayınına devam edecek. İlimizin tarihi ve kültürel değerleri, öğrencilerin çeşitli etkinlikleri, okullarımızın durumları, sanatsal etkinlikler, özel gün ve haftalar ile daha birçok çalışmalar dergide dönemsel olarak yer alacak.” dedi.

Tüfekçi, derginin her sayısındaki içeriklerin farkı görsel ve konularla bundan böyle yayınına devam edeceğini sözlerine ekledi.